hit tracker

طراحی سایت پرتال

 

همیشه طراحی سایت کافی نیست، شما نیاز دارید تا یک سیستم با یک برنامه ریزی و برنامه نویسی خاص داشته باشید تا با یک هدف خاص برای مدیریت بهتر مجموعه به شما کمک کند ، در طراحی سایت ما نیاز داریم تا روزانه کاربران مشخصی وارد سایت ما بشوند ما در طراحی سایت نیازمند بهینه سازی سایت نیز هستیم ، اما در طراحی سایت پرتال ما نیازمند این نیستیم که کاربران وارد سایت بشوند ، کافی است کاربرانی با سطح دسترسی مشخص با هدف مشخص وارد پرتال ما بشوند تا روند کاری آنها انجام شود .

دلیل طراحی سایت پرتال چیست ؟

مطمئنا هر خدماتی که شما در سازمان خود اضافه می کنید باید توجیه اقتصادی و سازمانی داشته باشد ، اما گاهی شده از خود بپرسید که چه نیازی است که شما طراحی سایت پرتال انجام دهید ؟ آیا طراحی سایت ارزان کافی است؟ در پاسخ باید گفت پرتال مثل یک کارمند خوب و درست کار برای شما انجام وظیفه می کند ، کارمندی که قابل برنامه ریزی است و کاملا وظیفه شناس می باشد .

تفاوت پرتال و وب سایت چیست ؟

طراحی سایت حرفه ای برای روند کارهایی است که عمومیت بیشتری دارد و هدف شما جذب کاربرانی می باشد که نیاز به اطلاعات یا محصولات سایت شما می باشند ، به همین خاطر در طراحی سایت شما به بهینه سازی سایت نیز فکر می شود یا اینکه سایت فروشگاهی است یا طراحی سایت شرکتی یا باید به صورت طراحی سایت خبری باشد و یا اینکه با موضوعیت های مختلف است . اما در طراحی سایت پرتال شما افرادی را وارد پرتال خود می کنید که مشخصاً ارتباط با سازمان شما دارند و برای از بین بردن کارهای پرتکرار و پراشتباه که نیازمند دقت بالا و به روزرسانی لحظه ای می باشد از پرتال استفاده می کنید .

طراحی سایت ملی پرتال

ما نیاز شما را می دانیم ، با شما صحبت می کنیم ، برنامه ریزی می کنیم و به یک دسته بندی کلی خواهیم رسید برای شما پروپوزالی ارسال می کنیم از اینکه کار شما طی چه فرایندی قابل انجام می باشد ، گروه ملی پرتال به پشتوانه چندین سال سابقه و اجرا بیش از ۱۰۰ ها پروژه طراحی سایت ، بهینه سازی سایت ، طراحی سایت پرتال ، طراحی سایت شرکتی ، توانسته است پاسخ مثبتی به نیازهای مشتریان خود بدهد.

مطالب مشابه با این مطلب

ارسال دیدگاه جدید

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.